Tel: | Faks: |

Misyon ve Vizyonumuz

 
 

SOLİD Belgelendirme Hizmetleri,

Solid Belgelendirme İnşaat Muayene ve Laboratuvar Hiz. Tic. Ltd. Şti; Personel Belgelendirme, Muayene ve Laboratuvar Hizmetleri vermek üzere 2014 yılında kurulmuş, adil, gizlilik ilkesine riayet eden tarafsız ve bağımsızlık ilkesi ile hareket eden bir kurumdur.

Şirketimiz Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından YB-084 numara ile yetkilendirilmiş ve Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Akredite edilerek Personel Belgelendirme (TS EN ISO 17024), ve A tipi muayene (TS EN ISO 17020) hizmetleri sunmaya hak kazanmıştır.


VİZYONUMUZ

Personel Belgelendirme, Muayene ve Laboratuvar hizmetlerimizle farklılık yaratan, gelişme ve yeniliklere açık, ekip ruhu ile çalışan kadrosuyla; hızlı gelişmeyi benimsemiş, çalışanının gurur, müşterisinin güven duyduğu, sektörün lider kuruluşu ve markası olmaktır.


MİSYONUMUZ

Ülkesini ve sektörünü düşünen, kendisini sürekli geliştiren bir anlayışla; kanunlara saygılı, Gizlilik, Tarafsızlık ve Bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda, adil, geçerli ve güvenilir yöntemler kullanarak, sınav belgelendirme, muayene ve laboratuvar hizmetleri sunmaktır. 
21.08.2017
Nizamettin ZENGİN
Genel Müdür

 

WhatsApp